106 results in search
54 photos
10333 Falcon Crest Lowell AR 72745
$2,500,000
Beds: 7
Baths: 9
Sq Ft: 7,536
Days on Market: 64

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
10742 Sycamore Lowell AR 72745
$1,799,999
$1,620,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,223
Days on Market: 0

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
302 Spring Creek Lowell AR 72745
$1,500,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 4,278
Days on Market: 28

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
14600 Mountain Lowell AR 72745
$1,475,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 5,914
Days on Market: 135

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
5475 Colvin Lowell AR 72745
$1,250,000
Beds: 7
Baths: 5
Sq Ft: 4,264
Days on Market: 218

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
550 Shooting Star Lowell AR 72745
$1,116,800
-$100
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 3,752
Days on Market: 170

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
1311 Concord Lowell AR 72745
$1,100,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 3,851
Days on Market: 231

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
630 Shooting Star Lowell AR 72745
$1,076,900
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,600
Days on Market: 73

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
222 Spring Creek Lowell AR 72745
$1,050,000
-$50,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,468
Days on Market: 28

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
690 Shooting Star Lowell AR 72745
$1,015,800
-$100
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,385
Days on Market: 203

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
605 Stone Ridge Lowell AR 72745
$830,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,819
Days on Market: 82

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
2708 Lunar Lowell AR 72745
$749,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,000
Days on Market: 91

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
2702 Lunar Lowell AR 72745
$749,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,000
Days on Market: 72

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
2705 Lunar Lowell AR 72745
$749,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,000
Days on Market: 1

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
1503 Pack Lowell AR 72745
$739,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,996
Days on Market: 78

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
3960 AR 264 Lowell AR 72745
$715,000
-$5,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,783
Days on Market: 170

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
1502 Ridgewood Lowell AR 72745
$710,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,683
Days on Market: 2

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
12705 Rhoden Lowell AR 72745
$695,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,470
Days on Market: 291

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
2802 Comet Lowell AR 72745
$693,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,770
Days on Market: 126

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
1705 Billie Acres Lowell AR 72745
$675,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,265
Days on Market: 296

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
14864 Park Ridge Lowell AR 72745
$675,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,333
Days on Market: 23

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
12161 Shore Lowell AR 72745
$659,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,740
Days on Market: 200

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
1509 Concord Lowell AR 72745
$650,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,327
Days on Market: 267

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
11250 Ervin Mcgarrah Lowell AR 72745
$650,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,904
Days on Market: 247

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
1806 Sandpiper Lowell AR 72745
$565,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,639
Days on Market: 44

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
3341 Luper Lowell AR 72745
$549,500
-$35,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,262
Days on Market: 77

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
12657 Cooper Lowell AR 72745
$530,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,794
Days on Market: 90

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
1822 Daisy Lowell AR 72745
$475,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,117
Days on Market: 43

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
618 Oakwood Lowell AR 72745
$474,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,944
Days on Market: 205

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
208 Cowans Lowell AR 72745
$472,999
-$4,300,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,141
Days on Market: 161

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment